Serwer stron www PDF Drukuj Email

Serwer www umożliwia oglądanie Twoich stron internetowych i pobieranie plików umieszczonych na serwerze w podkatalogu public_html Twojego konta FTP przez wszystkich użytkowników internetu. Adres strony wpisujemy w pole Adres przeglądarki internetowej (np Internet Explorer)


(Serwer wspiera technologię PHP w wersji 4.3 oraz MySQL)

Serwer www umożliwia oglądanie Twoich stron internetowych i pobieranie plików umieszczonych na serwerze w podkatalogu public_html Twojego konta FTP przez wszystkich użytkowników internetu. Adres strony wpisujemy w pole Adres przeglądarki internetowej (np Internet Explorer).

Domyślny adres Twojej strony to http://www.paranoicy.net/~login/Domyślny adres możesz zmienic kontaktując się z administratorem (kontakt) i podając pod jakim adresem chciałbyś umieścić swoją strone.

Dostępne są trzy możliwości:

1) http://www.paranoicy.net/twojanazwa/

2) http://twojanazwa.paranoicy.net

3) Stworzenie aliasu WWW (przykładowy serwis http://www.alias.polbox.pl/new.html)

W polu URL przekierowania wstawiamy nasz adres http://www.paranoicy.net/~login/

Adres ma wtedy np postac http://twojanazwa.w.pl

Jeśli tylko wybrana przez Ciebie opcja adresu będzie wolna, zostanie ona skonfigurowana na serwerze.

Do stworzenia własnej strony internetowej możesz użyć jakiegoś programu, który wspomaga ten proces. Jeden z takich programów znajdziesz tutaj.

UWAGA!

Materiały umieszczane na serwerze www są widoczne dla wszystkich użytkowników internetu. Nie umieszczaj tam materiałów niezgodnych z prawem lub ogólnie rozumianym "dobrym smakiem".

 

W razie problemów z konfiguracją zawsze możesz napisać lub porozmawiać na Gadu-Gadu. Mój numer GG: 3703480. Postaram się niezwłocznie odpowiedzieć.

 
   

 

Pomoc

Używanie poczty przez stronę www

Korzystać z tego typu poczty możemy z dowolnego komputera podłączonego do internetu (na wakacjach, u znajomych lub w kawiarence internetowej) bez konieczności konfigurowania programu pocztowego (co często nawet nie było by nawet teoretycznie możliwe)

Więcej …

PRZETESTUJ szybkość łącza

 

Zobacz też:

Test prędkości do routera naszej sieci

 
 
  eULER-SOFT P. Szkut, T. Świstek
58-150 Strzegom ul. Paderewskiego 40
74/ 855-46-46 lub 74/ 855-23-95
 
  Copyright © 2006 - 2023 Paranoicy.net.