Konfiguracja poczty elektronicznej PDF Drukuj Email

Konto pocztowe (skrzynka) ma pojemność 1 GB, a rozmiar największej przesyłanej wiadomości nie może być większy niż 20 MB . Poczta przychodząca sprawdzana jest automatycznie programem antywirusowym, oraz sortowana i oznaczana pod kątem spamu (niechcianych przesyłek z reklamami i różnego rodzaju natrętnymi ofertami).

Wiadomości takie na początku tematu mają wyrażenie: [SPAM] . Na tej podstawie można je automatycznie lub ręcznie usuwać, jeśli rzeczywiście nas nie interesują. Konto nie dołącza do wiadomości reklam i działa bardzo szybko. Sprawdź to sam. Będziesz mile zaskoczony.

Nieużywane konta są usuwane z serwera po upływie 6 miesięcy.

Otwieramy Outlook Express'a i wybieramy z opcji menu - Narzędzia - KontaKlikamy przycisk Dodaj i wybieramy PocztaWpisujemy nazwę pod jaką mają wychodzić od nas wiadomościWpisujemy serwery POP3 i SMTP. Oba są jednakowe (paranoicy.net)Wpisujemy w odpowiednie pola nasz login i hasło dostępuKlikamy przycisk ZakończWidzimy nasze nowo dodane konto.

Teraz wchodzimy na właściwości naszego konta klikajac przycisk Właściwiści
W zakładce Serwery zaznaczamy pole Serwer wymaga uwierzytelnienia


Klikamy OK a następnie Zamknij

Gratulacje! Właśnie skonfigurowałeś swoje konto pocztowe.

W razie problemów z konfiguracją zawsze możesz napisać lub porozmawiać na Gadu-Gadu. Mój numer GG: 3703480. Postaram się niezwłocznie odpowiedzieć.

 

 

 
   

 

Pomoc

Korzystanie z lokalnego serwera czasu

Lokalny serwer czasu to komputer w sieci, który synchronizuje swój zegar z zegarami wzorców czasu w internecie. Jego zegar pracuje z dokładnością do ułamków sekundy z wzorcem aktualnego czasu. Aby zegar naszego komputera też ustawiany był dokładnie według tego wzorca, musimy podać komputerowi adres naszego lokalnego serwera czasu.

Więcej …

PRZETESTUJ szybkość łącza

 

Zobacz też:

Test prędkości do routera naszej sieci

 
 
  eULER-SOFT P. Szkut, T. Świstek
58-150 Strzegom ul. Paderewskiego 40
74/ 855-46-46 lub 74/ 855-23-95
 
  Copyright © 2006 - 2021 Paranoicy.net.