Używanie poczty przez stronę www PDF Drukuj Email

Korzystać z tego typu poczty możemy z dowolnego komputera podłączonego do internetu (na wakacjach, u znajomych lub w kawiarence internetowej) bez konieczności konfigurowania programu pocztowego (co często nawet nie było by nawet teoretycznie możliwe)Otwieramy naszą przeglądarkę internetową i wpisujemy adres strony logowania się do poczty przez www www.paranoicy.net/poczta

Wyświetla nam się strona z zapytaniem o login i hasło. Wpisujemy nasz login i hasło (takie same jak przy konfiguracji programu pocztowego) po czym klikamy przycisk LogowaniePo zalogowaniu mamy wyświetloną zawartość naszej skrzynki odbiorczej

Za pomocą menu w górnej cześci strony możemy dostosować wygląd i funkcjonalność przeglądarki do naszych potrzeb (Opcje). Zmiany zostaną zapamiętane i i przy następnym logowaniu z dowolnego komputera wygląd i finkcjonalność przez nas wybarna będzie ładowana domyślnie.Wybierając z menu zakładkę "Opcje" i funkcję "Zmiana Hasła", ustawiamy dla naszego konta dowolne hasło nie krótsze niż 4 znaki. Po zatwiedzeniu należy wprowadzić nowe hasło róznież do klienta poczty i klienta FTP (jeśli takowych używamy).

W razie problemów z konfiguracją zawsze możesz napisać lub porozmawiać na Gadu-Gadu. Mój numer GG: 3703480. Postaram się niezwłocznie odpowiedzieć.

 

 
   

 

Pomoc

Korzystanie z lokalnego serwera czasu

Lokalny serwer czasu to komputer w sieci, który synchronizuje swój zegar z zegarami wzorców czasu w internecie. Jego zegar pracuje z dokładnością do ułamków sekundy z wzorcem aktualnego czasu. Aby zegar naszego komputera też ustawiany był dokładnie według tego wzorca, musimy podać komputerowi adres naszego lokalnego serwera czasu.

Więcej …

PRZETESTUJ szybkość łącza

 

Zobacz też:

Test prędkości do routera naszej sieci

 
 
  eULER-SOFT P. Szkut, T. Świstek
58-150 Strzegom ul. Paderewskiego 40
74/ 855-46-46 lub 74/ 855-23-95
 
  Copyright © 2006 - 2018 Paranoicy.net.